loading

DNI W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO

Do Boga Ojca, który wysłuchuje naszych próśb i chce, abyśmy zwracali się do Niego w każdej potrzebie, zanieśmy nasze błagania:

1. Boże, napełniaj światłem Ducha Świętego papieża Franciszka, a także wszystkich pasterzy Kościoła, aby z niezachwianą pewnością głosili orędzie zbawienia, które przynosi światu nowo narodzone Dzieciątko Jezus.

2. Dodawaj odwagi w wyznawaniu wiary wszystkim prześladowanym chrześcijanom, aby świadectwo ich życia przyczyniało się do przemiany serc ich prześladowców.

3. Uzdalniaj swoją łaską serca powołanych do kapłaństwa i życia zakonnego, aby nie lękali się poświęcać swego życia głoszeniu Ewangelii.

4. Obdarzaj potrzebnymi łaskami wszystkich, którzy proszą nas o modlitwę, a szczególnie tych, którzy jej teraz najbardziej potrzebują.

5. Niech wszyscy zmarli, którzy pokładali w Tobie nadzieję, dostąpią wiecznego zbawienia.

6. Pozwól nam, uczestniczącym w tej liturgii, poznać Twoją wolę i całym sercem do niej przylgnąć.

Boże, Ty w swoim Synu Jezusie Chrystusie objawiłeś nam, jak bardzo nas kochasz. Wysłuchaj naszego wołania i spraw, abyśmy umocnieni Twoją łaską potrafili się dzielić tą prawdą ze wszystkimi, których stawiasz na drodze naszego życia. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Treści na stronie objęte są Prawem Autorskim.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPU PRENUMERATY